King of the Court – padel 22 maart a.s.
A.s. zaterdag 22 maart wordt het eerste King of the Court padel toernooitje gehouden van dit seizoen. Een ongedwongen en gezellig toernooitje voor leden van MLTC waarbij gezelligheid en sportiviteit voorop staat.
Er wordt gespeeld in 2 blokken van elk 2 uur. Het eerste blok is voor spelers niveau 7/8/9 en het 2e blok is voor spelers van niveau 4/5/6.
Bij King of the Court speel je meerdere wedstrijdjes samen met steeds wisselende partners. Elke 18 minuten wordt er gewisseld: bij winst schuif je een baan omhoog en bij verlies schuif je een baan omlaag. Door dit doorschuifsysteem komen de meest aan elkaar gewaagde spelers automatisch tegenover elkaar te staan. Het kan dus ook gebeuren dat je zowel mét als tegen een bepaalde andere speler speelt.
Het duo dat de laatste ronde op baan 1 wint, is de King/Queen of the Court!
Word jij de nieuwe King of the Court?
Opgave kan individueel, via de clubapp. (Ga naar Club >> Agenda en selecteer het juiste tijdsblok)
Schrijf ook alvast de andere data in je agenda: 12 april, 24 mei en 28 juni 2025.